top of page

Peugeot 3-kolky

3-kolky
metropolis-2020-business (12).jpg

Nejdokonalejší mezi všemi tříkolovými skútry.

 

Fantastické jízdní vlastnosti. Nově vyvinutý výkonný
motor určený speciálně pro tento model. Úžasná výbava: kontrola tlaku v pneumatikách, bezklíčové startování, palubní počítač, elektronická parkovací brzda, diodová světla, nastavitelný štít a mnoho dalšího.

Třetí dimenze mobilty.

Metropoilis představuje vyjimečné dynamické vlastnosti, navíc přidává další rozměr cestování a řidičských zážitků. Stabilní a bezpečný, silný a praktický, rychlý a komforní.

Peugeot Metropolis ztělesňuje inovaci a moderní vizi mobility, díky převratné konstrukci a novému výkonnému motoru o obsahu 400 ccm.

metropoilis.jpg
POŽITEK Z JÍZDY.

Metropolis představuje výjimečné dynamické vlastnosti, navíc přidává další rozměr cestování a řidičských zážitků.

Stabilní a bezpečný, silný a praktický, rychlý a komfortní.

Peugeot Metropolis ztělesňuje inovaci a moderní vizi mobility, díky převratné konstrukci a novému výkonnému motoru o obsahu 400 ccm.

 

VÝKON 

Srdcem Metropolisu je 4-taktní motor s eletrkonicým vstřikováním, chlazený kapalinou Peugeot PowerMotion® 400cc i EURO 4, který disponuje výkonem 26,2 kW, s uváděnou maximální rychlostí 135 km/h

Kroutící moment s hodnotu 38,1 Nm při 5750 otáčkách. 

Tento skútr můžete řídit s klasickým řidičákem sk. B.

Nouveau Peugeot Metropolis RX-R (2017)
Přehrát video
SEDLO A ÚLOŽNÝ PROSTOR

Už na první pohled je jasné, že na tomhle dvoustupňovém sedle se bude sedět velice pohodlně jak řidiči, tak spolujezdci.
Kvalita zpracování je na vysoké úrovní a kožené prošívané sedlo s opěrkami vás podrží v zatáčkách i při prudším brzdění. U spolujezdce tomu napomáhají i dostatečně velká madla po stranách. Pod sedlem je dostatečně velký prostor
pro plnohodnotnou integrálu a další prostor pro helmu je po odklopení zadního krytu za sedlem. K odklopení obou zavazadlových prostor slouží dvě pohodlná tlačítka pod řídítky.

Na přední straně uprostřed je praktický výklopný háček, na který lze pověsit zavazadlo.  

TECHNOLOGIE

Palubka s dvěma budíky a displejem uprostřed působí jak z osobního vozidla a je  našlapaná všemi informacemi, které jsou při jízdě potřeba. Je nádherně podsvícena a viditelnost je skvělá i na přímém slunci.
Na displeji jsou zobrazena všechna 3 kola, u kterých vás Metropolis informuje o tlaku v pneumatikách a stavu aretace předních kol.