top of page
963-14_x02-00014.png
963_segway-escooter-e300se.jpg

SEGWAY E300SE

"Objevte špičkový elektrický skútr! S dojezdem až 130 km* (85 km podle standardu WMTC St3), dosáhněte rychlosti 100 km/h (kategorie L3e-A1, ŘP skupiny B) s výkonem 10 kW (200 Nm). Skútr je stále online, má GPS, ochranu proti krádeži AHRS, a moderní prvky jako Keyless Go a MATRIX LED světlomety."

úvod seqway
E300SE0003.jpg
E300SE0006.jpg
eScooter-E300SE_Smart-connectivity.jpg

Segway, světový lídr v oblasti osobní elektrické mobility, přináší do 21. století revoluční elektrické skútry. Tato nová generace skútrů je zcela inteligentní a plně propojená díky nejmodernějším technologiím a trvalé online konektivitě přes mobilní síť (IoT). Každý výrobek pod značkou Segway spojuje prvotřídní zpracování, design, odolnost a excelentní zákaznické služby. Segway eScooter E300SE je doslova fenomenálním strojem, který poskytuje špičkové jízdní vlastnosti a je prošpikovaný nejnovějšími technologickými inovacemi.

AHRS - Ochrana proti krádeži.

Díky permanentní mobilní konektivitě a vestavěnému GPS přijímači je váš skútr neustále monitorován ohledně jeho stavu a polohy. Tato pokročilá ochrana proti krádeži vám poskytuje klidný spánek. V případě podezřelého chování systém okamžitě nahlásí polohu skútru a aktivuje alarm přímo ve vaší aplikaci. Pokud dojde k odcizení, majitel má schopnost vzdáleně deaktivovat skútr i jeho baterii. Aplikace vám umožní také vzdáleně odemknout skútr pro přátele nebo ovládat klakson a světla, například na rozlehlém podzemním parkovišti.

E300SE0005.jpg
eScooter-E300SE_AHRS.jpg

 

Bezklíčkový systém Air-Lock

 

Vytahování chytrého telefonu z kapsy už není potřeba. Skútr E300SE se automaticky uzamkne, když z něj vystoupíte a vzdálíte se. Stejným způsobem se odemkne, jakmile se k němu přiblížíte v rozsahu 2–10 metrů. Alternativně můžete využít dálkový ovladač nebo tradiční klíč.

LED MATRIX světlomety

 

Segway E300SE je vybaven pokročilými LED MATRIX světlomety nové generace, které kombinují několik funkcí. Tyto světlomety nabízejí výrazný výkon, který vás nikdy nenechá na holičkách. Navíc působí velmi esteticky a moderně!

SMART aplikace pro SMART Segway eScooter

 

Tato aplikace je plná funkcí, které zvýší kvalitu vašeho dne: Propojení prostřednictvím Bluetooth nebo mobilní datové sítě Vzdálené odemykání a zamykání, například pro vaše přátele Podrobné jízdní údaje včetně analýzy dopravní situace Ukládání místa parkování pro vás Odesílání upozornění na podezřelé aktivity a sledování polohy skútru pomocí integrované GPS Vzdálené upozornění na nízký stav baterie Možnost dálkově odemknout úložný prostor, zapnout světla nebo aktivovat houkačku A mnohem více...

Skutečné plnohodnotné ABS

 

V okamžiku představení jsou elektrické skútry značky Segway jedinými na trhu vybavenými plnohodnotným systémem ABS. Díky pevnému rámci a kvalitnímu zpracování je zajištěna maximální pasivní bezpečnost, což je pro Segway vždy klíčové. Kvalitně zpracovaný podvozek navíc poskytuje vynikající pohodlí i na městských cestách.

eScooter-E300SE_Additional-3rd-battery.jpg
bottom of page