top of page

Peugeot XP400

3-kolky
xp400-gt-snow-white-3-4-exhaust-bd.jpg

XP400 je kříženec mezi prémiovými městskými skútry a motocykly. Skútr, který nutí mysl cestovat a nejen to.

Díky modelu XP400 vystupuje značka Peugeot Motocycles do nového segmentu skútrů. Následujíc trend a úspěch kategorie SUV v automobilovém sektoru nabízí značka výkonný stroj, jak co se designu týče, tak co se týče funkcionality. Vyrobeno ve Francii, XP400 doplňuje rodinu prémiových produktů značky.

xp400
XP400_Outdoor_12_BD.jpg
Design a výkon

Styling modelu XP400 s atletickými proporcemi přináší dynamický a dobrodružný vzhled. Design skútru Peugeot je znát na první pohled díky dravému a kompaktnímu tvaru s typickým osvětlením: dennímu svícení ve tvaru tesáků vpředu a ve tvaru drápů vzadu. Lví značku lze pozorovat v každém detailu.

Hlavní světlomety jsou samozřejmě LED. Peugeot XP400 nabízí technologické funkce, které jsou pro motorku samozřejmostí, jako například 400cc pohonná jednotka PowerMotion splňující emisní normu Euro 5. Tento motor disponuje výkonem 26.5 kW (36.7 koní) při 8,150 ot./min a točivým momentem 38.1 Nm při 5,400 ot./min. XP400 má vše, co potřebujete, aby se odlišil od konkurence.

Brzdový systém se skládá z dvoukanálového ABS v kombinaci s dvojicí 295mm kotoučů vpředu a 240mm kotoučem vzadu. Odpružení je zajištěno přední USD vidlicí se zdvihem 140mm a průměrem 41mm a robustním zadním tlumičem napojeným na inovativní systém přepákování. Toto podvozkové řešení je nejlepší v této kategorii skútrů, co se týče podpory, tuhosti a výkonu!

 

Radost z jízdy

Protože potěšení z jízdy je pro Peugeot alfou a omegou, je model XP400 vybaven vlastnostmi, které z něj dělají jeden z nejlepších skútrů značky, co se požitku z jízdy týče. XP400 je kombinací designu, výkonu a technologií, které mu dodávají výjimečnou všestrannost, stejně jako SUV automobilu. Díky velkým kolům se XP400 může naplno projevit na mnoha typech cest a nebojí se ani špatného počasí. Jde o opravdu dvoumístný stroj, pro spolujezdce bude jízda stejně pohodlná jako pro jezdce díky velkorysým madlům a stupačkám.

SUV mezi skútry

XP400 je designováno jako skutečné SUV a disponuje mnoha praktickými funkcemi, jako je například 5palcový TFT displej s konektivitou a směrovou navigací. Díky funkci smart-key už nebudete muset hledat klíče po kapsách a USB zásuvka vám umožní připojení a dobíjení smartphonu. Pod děleným sedadlem najdete dostatek úložného prostoru pro integrální přilbu a menší příslušenství. Spolujezdce může přikoupit zadní nosič a velký zadní kufr. XP400 je pohodlné a vhodné jak pro městské, tak i mimo-městské podmínky a je přesně tím, co byste čekali od prémiového vozidla pro každodenní použití.

bottom of page