top of page
HorWin.png
Metallic-Gold-1.png

Za nás... jednoznačně nejlepší      elektrické skútry na trhu !          

HORWIN EK3, SK3 a motocykl CR6

Horwin CR6.png
Horwin rozměry.png
KOMFORT A DESIGN V KOMBINACI S VYSPĚLÝMI TECHNOLOGIEMI A BEZPEČNOSTÍ. 
EK3 byl navržen pro každodenní použití, zvládne velmi svižně, elegantně a ekonomicky i delší vzdálenosti. Tento elektrický skútr je velmi prostorný a nabízí pečlivě navrženou pohodlnou pozici sezení.
EK3 byl vyvinut podle nejaktuálnějších bezpečnostních standardů a je vybaven mnoha vyspělými systémy. CBS brzdový systém, LED osvětlení, zpožděné zhášení světel, bezklíčový start, dotykový displej, funkce couvání, alarm, vakuové pneumatiky, to vše je součástí základní výbavy tohoto skútru, který nepotřebuje téměř žádnou údržbu a má velmi nízké provozní náklady.
Klíč howin.png

Centrální motor vyvinut společností HORWIN má maximální výkon 6,2 kW a umožňuje EK3 dostat se až na maximální rychlost 95 km/h. Z 0 na 60 km/h EK3 zrychlí za 6 sekund a plný točivý moment je k dispozici již od prvního otočení akcelerátorem.

Automatická denní světla (DRL) využívají jasného bílého LED světla. Tento pokročilý systém osvětlení zvyšuje bezpečnost – především za deště a mlhy. Světla se po ukončení jízdy automaticky vypínají se zpožděním, takže vás EK3 nenechá ve tmě ani po cestě do garáže nebo ke vchodovým dveřím..

Chytrý klíček s integrovaným dálkovým ovládáním je součástí základní výbavy EK3. Díky němu můžete skútr na dálku nastartovat, vypnout nebo imobilizovat.

Alarm proti krádeži lze také zapnout a vypnout dálkovým ovladačem.

Abyste EK3 nastartovali, stačí u sebe mít chytrý klíček. Když přijdete ke skútru, automaticky se odemkne. Stačí stisknout tlačítko START a můžete vyjet. Když od skútru odejdete, automaticky se uzamkne. Jednoduché a praktické.

Horwin v mlze.jpg
S8-Batterie.png

Baterie s vlastním správcem

Skútry jsou osazeny lithium-iontovou baterií značky Samsung s kapacitou 36 Ah. Baterie je vybavena chytrou elektronikou, která baterii hlídá proti přebití, zkratování, přehřátí nebo nabíjení za nepříznivých teplot. Životnost baterie je až 1000 cyklů. Pomocí vestavěného indikátoru baterie snadno zobrazíte stav její kapacity. Baterii lze nabíjet přímo ve skútru vnějším konektorem, nebo ji lze snadno vyjmout a dobíjet i mimo skútr. Do bateriového prostoru lze umístit i druhou baterii, čímž snadno zvýšíte dojezd skútru.

 

Brzdový systém

Brzdový systém CBS je navržen pro zvýšení stability a bezpečí při brždění. Zabraňuje zablokování jednoho z kol při prudkém brždění. 

CBS (Kombinovaný brzdový systém) rozděluje brzdnou sílu mezi přední a zadní kotoučovou brzdu. V případě nouzového brždění je brzdný účinek regulován a brzdná dráha zkrácena, což zajišťuje bezpečné brždění i při vysokých rychlostech. Takto citlivé brzdění zajišťuje extrémně přesnou manipulaci při průjezdu v zatáčkách a na mokrém povrchu vozovky.

Další výhodou je snadná a levná údržba CBS systému.

 

Spotřeba energie

Řídící systém FOC (filed-oriented control) je mozkem skútru EK3. Zajišťuje rychlý a hladký start a vyvažuje výkon a spotřebu energie za účelem lepší kontroly nad motorem.

Během určitých fází brždění dokonce recykluje energii. Reguluje také výkon během určitých fází zrychlení.

Systém rozpozná jízdní podmínky a řídí motor tak, aby dosáhl optimálního výkonu.

Kolo.jpg
bottom of page