top of page
SPEEDFIGHT-2020-grey-blu (6).jpg

Vítěž plný energie a výkonu

 

Speedfight je jeden z nejživějších sportovních skútrů na trhu, navíc s dlouholetou tradicí, během které si stihl získat pověst spolehlivého stroje. Se svojí nízkou hmotností a vysokým výkonem s ideálním laděním vám umožní pružné zrychlení, což oceníte třeba v městském provozu.
Na semaforech tak necháte auta hravě za sebou :-). Jízdní vlastnosti umožní i skvěle laděný podvozek a pro cesty do neznáma se bude hodit integrovaná příprava pro držák mobilního telefonu nebo GPS navigace RAM Mounts.

speedfight logo_upraveno.jpg
DESIGN

Verze R-CUP se nese v duchu designu závodních speciálů Peugeot Sport a součástí výbavy je šikovný držák smartphonu X-GRIP, který je pro ostatní verze k dokoupení, stejně jako další doplňky.

Celkový dojem pak dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska,  sportovní koncovka výfuku a hliníkové podlážky. 

USB 

Samozřejmě nechybí nadmíru praktická uzamkatelná schránka na rukavice, peněženku, nebo smartphone s konektorem USB pro dobití. 

VÝBAVA

SpeedFight je vybaven 12V zásuvkou, USB zásuvkou, dvojitými projektorovými světlomety a radiálními brzdiče, a držák pro smartphone.

JE TO ŽIVEL

Agresivní kapotáž určuje tento model zákazníkům s ohněm v krvi, protože budete poutat pozornost. Ostré rysy modelu SpeedFight vzbuzují dominantní charakter. 

 

Vzduchem chlazený motor o výkonu  3,4 kW v kombinaci s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami o průměru 13",  provozní  hmotností 104 kg a velkými brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Jistě potěší i nízká spotřeba pohybující se kolem 2,7 l / 100 km. 

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

PODÍVEJTE NA FOTOGALERII:

bottom of page