top of page
speedfight-2020-red-black (10).jpg

Vítěz plný energie a výkonu 

Speedfight je jeden z nejživějších sportovních skútrů na trhu, navíc s dlouholetou tradicí, během které si stihl získat pověst spolehlivého stroje. Se svojí nízkou hmotností a vysokým výkonem s ideálním laděním vám umožní pružné zrychlení, což oceníte třeba v městském provozu. Na semaforech tak necháte auta hravě za sebou :-). Jízdní vlastnosti umožní i skvěle laděný podvozek a pro cesty do neznáma se bude hodit integrovaná příprava pro držák mobilního telefonu nebo GPS navigace RAM Mounts.

speedfight logo.jpg
DESIGN

verze R-CUP se nese v duchu designu závodních speciálůPeugeot Sport a součástí výbavy je šikovný držák smartphonu X-GRIP, který je pro ostatní verze k dokoupení, stejně jako další doplňky

Celkový dojem pak dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska, sportovní koncovka výfuku nebo hliníkové podlážky. 

USB 

Samozřejmě nechybí nadmíru praktická uzamkatelná schránka na rukavice, peněženku, nebo smartphone s konektorem USB pro dobití. 

VÝBAVA

Speedfight 4 je vybaven 12V zásuvkou, na přání můžete dokoupit větrný štít, nosič a zavazadlový box. Pro více informací jsme k dispozici. 

JE TO ŽIVEL

Agresivní kapotáž určuje tento model zákazníkům s ohněm v krvi, protože budete poutat pozornost. Ostré rysy modelu Speedfight 4 vzbuzují více dominantní charakter. 

 

Vodou chlazený motor Peugeot SmartMotion o výkonu 8,1 kW v kombinaci s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami o průměru 13 palců, provozní hmotností 121 kg a velkými brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Jistě potěší i nízká spotřeba pohybující se kolem 2,1 l/100 km. 

bottom of page