top of page

Styl, dynamika a elegance 

Peugeot CityStar kombinuje všechny hlavní vlastnosti moderního pohodlného skútru v kompaktním modelu. 

Má styl, má dynamiku, je praktický a je velmi velmi elegantní.

Citystar 125 RS titanium.png

Citystar

DESIGN

Verze s označením Active je osazena slabším motorem Peugeot SmartMotion o výkonu 8,1 kW a brzdným systémem SBC, ostatní prvky výbavy zůstavají stejné. 
Model Citystar boduje především svým komfortem, kompaktními rozměry a skvěle odladěným podvozkem, takže na jezdce při jeho nečeká žádné překvapení.

Při převážení většího nákladu oceníte rovnou podlahu a praktický háček pro zavěšení tašky. Pokud byste měli zájem o plexi štít nebo další originální příslušenství,  s důvěrou nás kontaktujte.

Pokud máte zájem o silnější verzi, zkuste se podívat po modelech s motorizací Peugeot PowerMotion. Sportovní design naleznete u Black Edition nebo RS, které spolu s vyšším výkonem nabízí také sportovní design.

VÝBAVA

Třináctipalcová kola s širokým rozvorem zajistí pohodlné překonávání nerovností a díky velkému úhlu natočení kol se CityStar stále umí stočit do každé skuliny.

Skútr je vybaven dvěma halogenovými reflektory o výkonu 35W, rovnou podlahou a především spoustou úložných prostor. Do kufru pod sedlem se vejdou dvě přilby, nechybí 12V zásuvka pro nabíjení vašeho mobilního telefonu nebo praktická přihrádka na rukavice a další drobnosti. Samozřejmostí je pak digitální palubní počítač umístění mezi dvojicí analogových budíků otáčkoměru a rychloměru.

VÝKON

Moderní kapalinou chlazený motor Peugeot PowerMotion s elektronickým vstřikování paliva zajistí vysoký výkon atakující povolené limity pro ŘP. sk. B a A1. a příznivou spotřebu. 

Je skvělým parťákem pro všechny situace na vašich cestách za prací nebo zábavou. 

K dostání je i slabší varianta s rovněž kapalinou chlazeným motorem Peugeot SmartMotion o výkonu 8,1 kW.

 

O brzdný účinek se starají hydraulické kotoučové brzdy vybavené technologií ABS nebo SBC v závislosti na zvolené variantě.

bottom of page