top of page
belville 2020 (7).jpg

Stylový elegán s výkonným motorem, který vám poskytne dokonalý komfort z jízdy nejen ve městě, především díky velkým kolům a skvěle vyladěným tlumičům. 

Proč  Belville? Tento skútr k Vám sedne, ať máte na sobě oblek nebo koženou bundu. Na trh byl uveden loni (2018), výbava tedy rozhodně nezklame vaše nároky. 

belville.jpg
BEZPEČNOST

Můžete se spolehnout na kapalinou chlazený motor Peugeot SmartMotion s výkonem 8,3 kW, a spolehlivé brzdy s ABS.

USB 

Samozřejmě nechybí nadmíru praktická uzamkatelná schránka na rukavice, peněženku, nebo smartphone s konektorem USB pro dobití. 

VÝBAVA

verze Active má místo kufru madla pro spolujezdce. Provedení Allure má nově LED osvětlení a součástí výbavy je stylově sladěný kufr s logem Peugeot a s koženou opěrkou v barvě sedla. Provedení RS nabízí sportovní design v matně šedé barvě, RS doplňky v červené, lesklá černá kola s přední vidlicí, ostřeji řezaná zrcátka, černý větrný štítek a samozřejmě také LED osvětlení. Oproti klasickému provedení Allure zde v základní výbavě nenajdeme barevně sladěný kufr, nicméně je možné ho dokoupit

PRAKTICKÉ

Pod sedlo schováte jednu přilbu a další drobnosti, rovná podlaha pro větší zavazadlo a praktický háček pro připevnění třeba batohu nebo kabelky.

bottom of page